دسته بندی

بهترین سایت های خرید کتاب

بهترین سایت های خرید کتاب

خرید آنلاین کتاب فقط یک تجربه ساده نیست. هم امنیت خریدار را تضمین می کند و هم دنیای وسیعی از کتاب را شامل می شود که شاید به راحتی نتوان آنها را در ویترین کتابفروشی ها پیدا کرد. برای این منظور سایت های فروش کتاب علاوه بر آپدیت کالاهای خود سعی در ایجاد شرایط مناسب خرید مانند تخفیف یا ارسال رایگان هم دارند. معرفی سایت های  مذکور به معنی تایید یا عدم تایید خدمات آنان نیست.
 

بوک شهر

فروشگاه همیشه تخفیف بوک شهر علاوه بر کتاب در عرصه های دیگری نیز فعالیت دارد. فروشگاه بوک شهر از سال 88 تاسیس شد و با 12 سال سابقه فعالیت فروشگاهی و 3 سال سابقه فروش آنلاین و اینترنتی کتاب یکی از بهترین ها می باشد. این فروشگاه همیشه تخفیف دارد و شرایط فوق العاده ای برای تخفیف و ارسال بوجود آورده. همچنین در راستای ارتقای فرهنگی و کتابخوانی از نویسندگان نوپا و جوان حمایت می کند و کتاب های تازه چاپ شده را می پذیرد.
 

ایران‌کتاب

با ایران کتاب، آزمون و خطایی در کار نخواهد بود. بهترین و تحسین‌شده‌ترین کتاب‌های سراسر این کره‌ی خاکی در انواع سبک های گوناگون گرد هم آمده‌اند تا برای کسانی که تمایل به آشنایی با آثار ارزشمند ادبی دارند، هیچ دغدغه‌ای وجود نداشته باشد.با انتخاب از میان آثار متنوع و دست‌چین شده‌ی ایران کتاب، می‌توانید مطمئن باشید که کتابی که در دست دارید، ارزش زمانی که برای آن صرف می‌کنید را دارد.
ایران‌کتاب، رسالت خود را ارائه‌ی اطلسی جامع از برترین کتاب‌ها و معتبرترین جوایز ادبی سراسر دنیا می‌داند و بر آن است تا با خلق آرمان‌شهری ادبی، بهترین‌ها را در اختیار علاقه‌مندان قرار دهد.
حالا حتماً می‌دانید که چرا در ایران کتاب ، هر کتابی یافت نمی‌شود.
 

شهرکتاب آنلاین

صفحه اصلی این وبسایت در نگاه اول بسیار منظم و طبقه بندی شده می باشد و به کاربران کمک می کند تا در کمترین زمان ممکن کتاب مورد نظر خود را پیدا کنند. بخش دیگر آن به عنوان دیوار شهر کتاب، مختص مطلبی است که کاربران علاقه دارند درمورد آنها گفتگو کنند. شاید بتوان نداشتن توضیحات کافی درمورد هر کتاب را به عنوان یکی از معایب این سایت برشمرد.
 

30 بوک

از مزایای این سایت می توان به فروش محصولات و بازی های فکری و دسته بندی جزئی آن اشاره کرد. اما شاید خرید تعداد زیادی کتاب با هزینه ارسال بالا نتواند پاسخگوی نیازهای بسیاری از کاربران باشد.
 

سراج بوک

 یکی از مهم ترین موضوعات در هنگام خرید کتاب، قیمت آن می باشد. شاید یکی از عواملی که موجب شود تا افراد زیادی به خرید کتاب روی بیاورند، خرید کتاب با تخفیف باشد اگر به دنبال خرید کتاب با تخفیف هستید، کتابفروشی اینترنتی سراج این امکان را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید بهترین کتاب خود را با قیمت مناسب و تخفیف ویژه خریداری کنید. سراج بوک، انواع کتاب های مختلف را با تخفیف ۵۰ الی ۷۰ درصدی ارائه می دهد و افراد می توانند با خیالی آسوده به سفارش کتاب خود بپردازند و هیچ نگرانی بابت قیمت خرید کتاب نداشته باشنداما هر کتابی را نمیتوان در سراج بوک یافت در این رابطه این وبسایت سلیقه مشخصی در انتخاب کتاب دارد و برای تعدادی از کالاها تخفیف می گذارد.